Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Онлайн-продажі Mazda в Європі: розпочали з флагмана

Все більше продажів автомобілів обробляються через Інтернет. Mazda розуміє це і пропонує новий CX-60 в Європі своїм клієнтам цифровим способом. Правда, спочатку як лізингову пропозицію.

Mazda хоче більше зосередитися на цифрових пропозиціях і обробці під час оренди своїх моделей. Кампанія стартує з нового CX-60. Тепер його можна налаштувати на веб-сайті компанії в поєднанні з 3,3-літровим рядним шестициліндровим дизелем потужністю 187 кВт / 254 к.с. Після цього можна укласти договір лізингу, використовуючи цифровий рахунок а цифровий підпис.

Щомісячна лізингова ставка для дизельної Mazda CX-60 починається в Європі з 505 євро (з податками) для приватних клієнтів у рамках передпродажної пропозиції, комерційні клієнти сплачують від 416 євро (без податків). Витрати на реєстрацію і трансфер включені у вартість. Пропозиція дійсна до 31 грудня цього року, і очікується, що транспортні засоби надійдуть через дилерські центри Mazda в другому кварталі 2023 року.

Торгівля повністю інтегрована

«З новою пропозицією онлайн-лізингу ми додаємо ще один привабливий для клієнтів канал продажів і, таким чином, ще сильніше входимо в епоху цифрових технологій», — сказав Фелікс Гебхарт, директор з продажу Mazda Motors Німеччина в Леверкузені. Онлайн-лізинг був розроблений спільно з Mazda Finance таким чином, щоб гарантувати повну інтеграцію дилера.

Згідно з інформацією, обробку бере на себе обраний індивідуально партнер або дилерський центр поблизу місця проживання клієнта: дилер зв’язується з клієнтом і обговорює деталі доставки та передачі автомобіля. Як варіант, договір лізингу можна укласти і безпосередньо в роздріб на ідентичних умовах.

Гебхарт: «Інтегруючи мережу Mazda, ми створюємо оптимальний, послідовний досвід клієнтів — як онлайн, так і в дилерському центрі».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.