Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.07.2023

Онлайн-продажі: Mercedes & Co. йдуть в ногу з часом

Tesla продовжує лідирувати в світі за обсягами онлайн-продажів і є одним з небагатьох автовиробників, які дозволяють здійснювати операції продажу з інтегрованою індивідуальною конфігурацією автомобіля через Інтернет. Це результат останнього дослідження, проведеного консалтинговою компанією BearingPoint, що спеціалізується на управлінні та технологіях. У дослідженні оцінювався 91 інтернет-магазин у провідних автомобільних регіонах Європи, США та Китаю – і на трьох етапах подорожі клієнта: ініціювання продажу, продаж і передача автомобіля.

Tesla посідає перше місце за обсягами прямих онлайн-продажів

Ця унікальна позиція відрізняє Tesla від кількох конкурентів, таких як Polestar, які пропонують подібну послугу. Як результат, Tesla посідає перше місце за обсягами прямих онлайн-продажів у всьому світі. У Німеччині, однак, Mercedes-Benz і BMW є двома основними новими конкурентами, які змагаються за першість. Згідно з дослідженням, Mercedes отримує найвищу оцінку після Tesla. BMW особливо переконливо демонструє найбільший прогрес на домашньому ринку з 2022 по 2023 рік – зі зростанням на 52 відсотки.

“Німецькі автовиробники, зокрема, значно покращили показники онлайн-продажів порівняно з попередніми роками, – говорить Крістоф Ландгребе, партнер BearingPoint. “У цьому контексті німецький ринок, разом з Великобританією, отримав найвищий середній бал оцінки онлайн-продажів”.

У порівнянні з попередніми 2021 і 2022 роками в онлайн-продажах автомобілів відбулися значні зміни: понад 70 відсотків опитаних автовиробників тепер дозволяють своїм клієнтам завершити процес продажу онлайн. У Німеччині десять з 13 досліджуваних магазинів пропонують безперешкодну подорож клієнта при купівлі нового автомобіля в Інтернеті з можливістю завершення покупки онлайн. Це призвело до значного зростання конкуренції.

Основні відмінності в ступені зрілості

На противагу цьому, існують значні відмінності у ступені зрілості онлайн-продажів на різних ринках: У Німеччині середній рівень зрілості становить 29 балів, тоді як у США він значно нижчий – 24 бали. Нові гравці на ринку електромобільності, такі як Tesla і Polestar, лідирують із середнім рівнем зрілості 36 балів, тоді як традиційні автовиробники набрали лише 24 бали. Крім того, преміум-бренди з рівнем зрілості 30 балів демонструють кращі результати, ніж масові бренди, які набрали 24 бали.

На майбутнє консалтингова компанія BearingPoint радить: “Автомобільним компаніям необхідно трансформувати свої бізнес-моделі, не лише продаючи автомобілі онлайн, але й революціонізуючи процеси продажу та післяпродажного обслуговування, щоб забезпечити кращий клієнтський досвід”, – сказав Стефан Пентін, глобальний керівник автомобільного сектору BearingPoint. ” Автомобільна промисловість повинна розширювати свій цифровий портфель, щоб генерувати новий бізнес. Використання наявних даних з виробництва, продажів, післяпродажного обслуговування та використання транспортних засобів пропонує великий потенціал для отримання прибутку в цьому відношенні”.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.