Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.01.2023

Оновлення програмного забезпечення: BMW спрощує обмін цифровими ключами

На початку року BMW оновлює програмне забезпечення нових моделей легкових автомобілів по повітрю. Серед іншого, спрощується спільне використання цифрового ключа.

BMW випускає оновлення програмного забезпечення для моделей легкових автомобілів з сьомим і восьмим поколінням інформаційно-розважальної системи. Серед іншого, залежно від ринку та моделі, цифровими ключами тепер можна обмінюватися між смартфонами на базі iOS та Android, а автомобілі можна паркувати ззовні за допомогою смартфону.

У всьому світі близько 4,7 мільйона автомобілів з “операційною системою iDrive 7 і 8” підпадають під оновлення, яке встановлюється бездротовим способом і, таким чином, не вимагає відвідування майстерні.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.