Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.04.2023

Оновлення програмного забезпечення: лише кожен третій новий автомобіль оновлюється по повітрю

Програмне забезпечення в автомобілі зараз потребує майже стільки ж оновлень, як і програмне забезпечення на мобільному телефоні. Більшість транспортних засобів, як і раніше, повинні їхати для цього в майстерню, як визначило консалтингове агентство Jato. Лише 34 відсотки нових автомобілів, представлених на ринку, можуть оновлюватися “по повітрю” (OTA).

Спектр моделей з можливістю OTA особливо великий у класах SUV та середнього розміру, на які припадає майже половина доступних автомобілів з оновленням по радіо. Малі та субкомпактні автомобілі рідко пропонують цю функцію. Існують також відмінності між виробниками: наприклад, преміальні бренди, такі як Mercedes і Jaguar, мають у своєму асортименті багато моделей з технологією OTA, в той час як Renault активно працює з масовими брендами. В цілому, однак, експерти очікують значного збільшення кількості автомобілів з функцією оновлення “по повітрю” у всіх сегментах і для всіх брендів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.