Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 31.01.2023

Оновлення Mercedes GLE: техніка і зовнішність

У 2018 році Mercedes запустив поточне покоління моделей GLE і GLE Coupé. Зараз обидві моделі позашляховиків досягли середини свого модельного циклу. Час для невеликого оновлення. Екстер’єр, інтер’єр, технології та обладнання відповідають тепер сучасним вимогам.

Найбільш значні зміни можна знайти під кузовом у “машинному” відділенні. Тут електрифікована вся лінійка двигунів, яка тепер включає м’які гібриди з 48-вольтовою системою та інтегрованим стартер-генератором (ISG), а також модернізовані плагін-гібриди. З оновленням більшість моделей отримали більшу потужність, ніж попередні версії. Найбільший приріст становить 30 кВт для GLE 400 e 4-Matic.

Плагін та м’які гібридні силові агрегати

Дволітровий чотирициліндровий двигун внутрішнього згоряння видає 252 к.с. і 400 Нм, які доповнюються електродвигуном потужністю 100 кВт і 440 Нм. Потужність системи становить 280 кВт (380 к.с.) і 600 Нм. Єдиною гібридною альтернативою з можливістю заряджання від розетки є GLE 350 de 4-Matic. Тут чотирициліндровий дизель видає 197 к.с. і 440 Нм. Електродвигун також виробляє 100 кВт і 440 Нм. Загалом, модель 350 може похвалитися потужністю 245 кВт (333 к.с.) і крутним моментом 750 Нм. Зарядний пристрій потужністю 11 кВт тепер входить до стандартної комплектації гібридних моделей. Крім того, за запитом можна замовити додатковий швидкий зарядний пристрій постійного струму потужністю 60 кВт. Запас ходу на електротязі з батареєю ємністю 31,2 кВт/год становить від 89 до 109 кілометрів.

Асортимент гібридів доповнено трьома м’якими гібридними версіями. У GLE 450 4-Matic, який доступний лише у версії SUV, разом працюють трилітровий шестициліндровий двигун потужністю 381 к.с. та електродвигун потужністю 15 кВт і 200 Нм. GLE 300 d 4-Matic поєднує його з дволітровим чотирициліндровим турбодизелем потужністю 269 к.с., а GLE 450 d 4-Matic – з трилітровим шестициліндровим турбодизелем потужністю 367 к.с.

Невеликі візуальні зміни

Зовнішній вигляд моделей GLE був ледь помітно покращений. Новий передній бампер забезпечує більшу візуальну присутність. Дві горизонтальні жалюзі з хромованими вставками проходять через радіаторну решітку GLE. Решітка зовнішніх повітрозабірників отримала горизонтальне хромоване ребро. У стандартних світлодіодних фарах дві світлові точки доповнюють денні ходові вогні, а в опціональних багатопроменевих фарах – чотири світлові точки. Дизайнери також переглянули інтер’єр задніх ліхтарів: у GLE світловий знак утворений двома горизонтальними блоками, у GLE Coupé – двома смужками.

Клієнти GLE Coupé також можуть розраховувати на стандартний екстер’єр AMG Line, який, серед іншого, включає в себе діамантову решітку радіатора, бокові пороги AMG і фартухи AMG спереду і ззаду позашляховика. Масштабний оптичний захист був перероблений на обох версіях кузова. Розширено кольорову гаму лакофарбового покриття екстер’єру та вибір дизайну легкосплавних колісних дисків.

Оновлення MBUX та асистентів

Новинкою в інтер’єрі стало кермо, вже знайоме по GLS і S-Class. Вентиляційні отвори сяють хромованим обрамленням, а планки виготовлені з гальванізованого металу. Крім того, розширився вибір кольорів, з’явилися нові сфери застосування та додаткові опції оснащення. Звичайно, новий GLE виблискує MBUX другого покоління, з новими дисплеями, більшою кількістю можливостей підключення та розумнішим голосовим асистентом. Нові функції та програмне забезпечення можуть бути оновлені по повітрю.

Асистент паркування тепер може паркуватися поздовжньо і поперечно, функція “прозорий капот” забезпечує кращий огляд під час поїздок по бездоріжжю, а водії причепів будуть задоволені асистентом маневрування причепа, оновленим меню причепа на центральному дисплеї і планувальником маршрутів причепа. Опціональний пакет Offroad Technology також зазнав змін і тепер доступний для чотирициліндрових моделей.

GLE і GLE Coupé продовжать виробляти на американському заводі в Таскалузі. Оновлені моделі з’являться у продажу в Європі з липня 2023 року. Втім, ціни Mercedes поки що не оголосив. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.