Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Опитування: водії надто мало уваги приділяють акумуляторам та освітленню

Під час сезонної підготовки автомобіля недостатньо просто замінити шини, є ще низка компонентів, на які варто звернути увагу. Згідно з результатами опитування, проведеного постачальником автомобільних аксесуарів Heyner серед 1029 автовласників у Європі, багато водіїв в цьому питанні дуже легковажать.

73 відсотки опитаних вчасно міняють шини відповідно до сезону, кожний пʼятий робить це самостійно. Однак лише 29 відсотків перевіряють акумулятор, лише 46 відсотків перевіряють освітлення, трохи більше половини автовласників перевіряють склоочисники і  71 відсоток водіїв регулярно перевіряють рівень рідини в системі омивання вітрового скла.

Перед зимою та після зими особливу увагу варто приділити склоочисникам. Гума склоочисників страждає як від інтенсивного сонця так і від морозу і льоду. Результат: склоочисники більше не працюють належним чином, на лобовому склі утворюються смуги, що призводить до небезпечних обмежень зору.

Перевірка фар повинна бути частиною стандартного обслуговування. Габаритні вогні, фари ближнього та дальнього світла, стоп-сигнали та задні ліхтарі, а також покажчики поворотів та ліхтарі заднього ходу слід перевіряти регулярно. Однак менше половини опитаних перевіряють освітлення.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.