Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.08.2023

Опитування: у спілкуванні з цифровими помічниками користувачі віддають перевагу жіночому голосу

Для взаємодії з цифровими голосовими помічниками, такими як Alexa або Siri, користувачі віддають перевагу системам з жіночим голосом. Чоловічі голоси, з іншого боку, знаходять значно менше схвалення. 
 
Згідно з опитуванням ІТ-асоціації Bitkom, 60 відсотків учасників вважають за краще спілкуватися з жіночим голосом, лише 15 відсотків проголосували за чоловічий голос. 
 
3 відсотки хочуть, щоб до них зверталися нейтральним голосом. Майже 20 відсоткам байдуже, яким голосом з ними спілкуються. Чоловіки-учасники опитування особливо цінують розмову з жіночим голосом помічника (68%), порівняно з 52% жінок-учасниць.
 
Спілкування через Alexa, Google або Siri також стає все більш звичним в автомобілях. Починаючи з осені, Ford, наприклад, інтегрує Alexa у свої автомобілі, а Porsche і Mercedes співпрацюють з Apple.
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.