Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 09.06.2023

Особистості: Kia розширює дизайнерські потужності

Kia збільшує кількість співробітників у своєму дизайнерському відділі. Новим керівником “Kia Next Design Exterior Group” став Джон Бекінгем (John Buckingham), який відповідатиме за дизайн екстер’єру майбутніх моделей автомобілів. Про це корейський автовиробник оголосив у середу.

Останнім часом 41-річний Бекінгем відповідав за остаточну розробку і запуск флагмана бренду FF91 в компанії-новачку Faraday Future, а також керував дизайном майбутніх моделей. Раніше Бекінгем, який має ступінь бакалавра мистецтв у галузі транспортного дизайну Університету Ковентрі, працював у Bentley та BMW, у тому числі в американському підрозділі Designworks.

“Оскільки Kia продовжує свою трансформацію в напрямку сталої мобільності та перетворюється на амбітний бренд, я радий вітати Джона Бекінгхема в глобальному дизайн-центрі Kia. Завдяки своєму неймовірному таланту та креативності він збагатить нашу команду”, – сказав шеф-дизайнер Kia Карім Хабіб (Karim Habib).

На своїй новій посаді Бекінгем допомагатиме віце-президенту Теку Куну Кіму, якого в січні вже було призначено керівником дизайнерської групи Kia Next Design Group. Тек Кун Кім (Teck Koun Kim) відповідає за дизайн екстер’єру, інтер’єру та CMF (кольори, матеріали, оздоблення) всього модельного ряду Kia.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.