Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Останній VW Passat з’явиться у 2023 році і тільки як універсал

Тренд на електромобілі вбиває моделі VW з двигунами внутрішнього згоряння. Golf 9, ймовірно, вже не вийде, а ось Passat ще може проїхати одне коло разом з сестринською моделлю від Skoda. 

Півстоліття автомобільної історії Volkswagen повільно добігає кінця. Випущений в 1974 році VW Golf, ймовірно, не отримає наступника. Незадовго до Golf 1 у 1973 році на ринку з’явився Passat. 50 років потому він отримає своє останнє нове видання. Дев’яте покоління Passat (B9) виходить на ринок лише у версії, у якій він завжди мав найбільший успіх: як універсал під назвою Variant.

VW Passat вийде у 2023 році як новий універсал

B9 буде випускатися в Братиславі, Словаччина, разом із сестринською моделлю, новою Skoda Superb, нова модель якої також планується. Попередній головний завод Passat в Емдені вироблятиме останній Passat поточного покоління до 2024 року. Далі там з конвеєра будуть сходити тільки електромобілі, наприклад, позашляховик VW ID4, що дозволить поки що зберегти робочі місця на заводі.

Чекати великих сюрпризів від нового Passat B9 не доводиться.  Оскільки це останній Passat і, принаймні в Європі, один з останніх Volkswagen з двигуном внутрішнього згоряння, компанія з Вольфсбурга не буде інвестувати занадто багато грошей у автомобіль. Він отримає оновлене покоління інформаційно-розважальних систем як у VW Golf і кілька нових асистент-систем.

Під капотом, у порівнянні з нинішнім Passat, ймовірно, будуть лише трохи модифіковані бензинові та дизельні двигуни потужністю від 150 до 220 к.с. Наджорсткі стандарти викидів Euro 7 не набудуть чинності для нових автомобілів до 2025 року, приблизно через рік після очікуваного запуску Passat B9.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.