Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.07.2023

Ось так виглядає новий Mitsubishi L200 зразка 2024 року

Після надзвичайно тривалої тизерної кампанії Mitsubishi нарешті представила новий Triton. Популярний пікап, також відомий на деяких ринках як L200, входить у своє шосте покоління. Автомобіль має свіжий вигляд ззовні та зсередини, а також глибокі зміни, оскільки в ньому використовується нещодавно розроблена рамна конструкція.

Новий Mitsubishi L200 буде доступний в кузовах з подвійною кабіною, клубною кабіною та одинарною кабіною. Жорсткість кузова на кручення збільшена на 60 відсотків. Завдяки використанню нової високоміцної сталі кузов став легшим, ніж у попереднього покоління L200.

Пікап має змінену конструкцію вантажної підлоги, яка була знижена на 45 мм до 820 мм, щоб полегшити маневрування з вантажем. Нещодавно додана сходинка в кутку бампера, посилена рамою, ще більше підвищує практичність. Не вдаючись у подробиці, в Mitsubishi кажуть, що утилітарний автомобіль став більшим, ніж раніше.

Залежно від комплектації, новий суперник Ford Ranger оснащується системами Super Select 4WD-II та Easy Select 4WD. Перша оснащена центральним диференціалом підвищеного тертя, який передає 40% потужності на передню вісь, а решту 60% – на задню. Ця більш досконала система повного приводу має наступні режими на вибір: 2H (задній привід), 4H (повний привід), 4HLc (повний привід із заблокованим міжосьовим диференціалом) та 4LLc (повний привід із заблокованим міжосьовим диференціалом). Крім того, передбачено не менше семи режимів руху: нормальний, еко, гравій, сніг, багнюка, пісок і каміння.

Підвіска також була повністю переглянута і складається з нової передньої осі з подвійним поперечним важелем і більш легкої задньої ресорної підвіски. Моделі, оснащені системою Super Select 4WD-II, також мають систему активного контролю рискання (AYC), яка покращує проходження поворотів, м’яко гальмуючи внутрішнє переднє колесо. Система контролю спуску з гори та система допомоги при старті з гори полегшують життя поза дорогами з твердим покриттям.

Mitsubishi поки що лише згадує про новий дизельний двигун – 2,4-літровий агрегат, доступний у трьох градаціях: 148 к.с. (110 кіловат) і 330 ньютон-метрів крутного моменту, 181 к.с. (135 кіловат) і 430 Нм, а також найпотужніша конфігурація з 201 к.с. (150 кіловат) і 470 Нм. Залежно від обраного варіанту, опонент Volkswagen Amarok агрегатується з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач або механічною коробкою передач з такою ж кількістю передач.

L200 2024, представлений тут в яскравому кольорі Yamabuki Orange Metallic, також можна замовити в кольорах Blade Silver Metallic, White Diamond, Solid White, Jet Black Mica і Graphite Grey Metallic. Топові версії отримують решітку радіатора в колір кузова і темне фарбування деяких частин кузова.  

Інтер’єр також був ретельно переглянутий, хоча ми були приємно здивовані, побачивши, що в ньому все ще залишилися аналогові прилади. Під сенсорним екраном, який оточують дві поворотні ручки, розташовані окремі регулятори для налаштувань клімату та кілька кнопок швидкого доступу.

Загалом, панель приладів чітко продумана і функціональна – саме така, яку можна очікувати від робочої конячки. Перемикання між 2WD і 4WD здійснюється за допомогою селектора між сидіннями, де також є кнопка для режимів руху.

Новий L200 / Triton вже доступний в Таїланді і буде поступово поширюватися в країнах АСЕАН і Океанії, а на початку 2024 року вперше за 12 років буде запущений в Японії. В Європі він очікується протягом 2024 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.