Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.03.2023

Офіційно затверджено: Deutz і Daimler Truck починають співпрацю над сучасними двигунами

У сфері розробки двигунів компанія Deutz та виробник комерційних транспортних засобів співпрацюватимуть і надалі. Deutz отримує доступ до сучасних двигунів, Daimler Truck стає акціонером.

Два місяці тому кельнський виробник двигунів Deutz вже оголосив про намір об’єднати зусилля з Daimler Truck для подальшого розвитку двигунів внутрішнього згоряння. У сьогоднішньому прес-релізі Deutz підтверджує офіційне схвалення “всеосяжної” співпраці. Це означає, що Deutz передасть Daimler Truck частку в розмірі 4,19 відсотка для використання двигунів Daimler для важких умов експлуатації.

Двигуни для середніх та важких умов експлуатації

Таким чином, у майбутньому обидві компанії спільно розвиватимуть розробку та маркетинг двигунів для важких умов експлуатації. Співпраця надасть Deutz доступ до певних двигунів для вантажівок Daimler з метою їх подальшого розвитку. Угода, яка наразі офіційно затверджена, стосується двигунів середньої потужності серії Daimler Truck MDEG, які використовуються, зокрема, в будівельній техніці, а також двигунів великої потужності серії Daimler Truck HDEP, наприклад, для сільськогосподарської техніки. Завдяки розширенню асортименту сучасних двигунів внутрішнього згоряння компанія Deutz може вийти на нові групи клієнтів і водночас заощадити частину витрат на розробку за рахунок придбання ліцензійних прав.

Натомість, згідно з повідомленням для преси, Daimler Truck отримає близько 5,285 мільйонів “нових акцій на пред’явника без номінальної вартості від збільшення капіталу в натуральній формі” за придбання прав інтелектуальної власності (захисту) на двигуни середньої вантажопідйомності і, таким чином, матиме 4,19 відсотка акцій Deutz в акціонерному капіталі. Крім того, очікується, що нові акції, які дають право на дивіденди за 2022 фінансовий рік, також будуть включені в торгівлю в короткостроковій перспективі.

Генеральний директор Deutz д-р Себастьян Шульте (Sebastian C. Schulte):

“Співпраця з Daimler Truck значно покращує наші стартові позиції на ринку, що консолідується, оскільки ми отримуємо доступ до високорозвинених двигунів і одночасно виходимо на нові групи клієнтів. Ми також дуже раді вітати Daimler Truck в якості нового акціонера, що відображає нашу сильну позицію в майбутній консолідації галузі двигунобудування”.

Рішення ґрунтується на стратегічній програмі Deutz “Powering Progress”, яка була розроблена на початку року і визначає основні напрямки подальшого розвитку компанії в майбутньому, що характеризується змінами в сфері мобільності. Згідно з цією програмою, метою компанії є зміцнення своїх ринкових позицій та досягнення “кліматичної нейтральності до 2050 року”.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.