Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.08.2023

Охолодження акумулятора: Mahle бере за зразок природу

Компанія Mahle покращила охолодження акумуляторів за допомогою біонічних структур. Німецький (Штутгарт) постачальник автомобільних запчастин взяв за зразок природу для дизайну каналів у своїй новій охолоджувальній пластині. Вони більше не вирівняні строго геометрично, щоб охолоджуюча рідина текла повільніше. Це збільшує потужність охолодження на десять відсотків, зменшує на 20% втрати тиску і забезпечує більш однорідний розподіл температури. Усе це загалом підвищує ефективність батареї, а також прискорює процес заряджання, повідомляє компанія.

Літій-іонні акумулятори дуже чутливі до температури, яка не повинна перевищувати 40 градусів за Цельсієм протягом тривалого часу – навіть в екстремальних умовах, таких як швидка зарядка. Водночас розподіл температури по всіх елементах повинен бути максимально рівномірним. Тому батареї зазвичай охолоджуються за допомогою проточних пластин.

“У нашій новій охолоджувальній пластині ми відходимо від технічної геометрії і замість цього використовуємо природні структури, такі як форма корала – з відчутним ефектом для нашої технології охолодження, а також великими перевагами з точки зору стабільності конструкції”, – сказав Улі Крістіан Блессінг, керівник відділу глобальних розробок Thermal Management компанії Mahle.

Нова охолоджувальна пластина, яка також потребуватиме приблизно на 15 відсотків менше матеріалу, буде офіційно представлена вперше на виставці IAA Mobility в Мюнхені з 4 по 10 вересня 2023 року.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.