Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Повітряне охолодження батареї в преміум-сегменті

У багатьох електричних автомобілях вищого цінового діапазону тяговий акумулятор охолоджується рідиною. Для нового електричного позашляховика Lexus UX 300e використали інший підхід – інноваційне повітряне охолодження.

Швидке заряджання та прискорення нагрівають тягову батарею, що в довгостроковій перспективі скорочує термін її служби, а також погіршує вихідну потужність накопичувача енергії. У новому електричному SUV UX 300e від Lexus інженери розробили повітряне охолодження елементів акумулятора, що має низку переваг:

Легше і безпечніше

За словами Lexus, повітряне охолодження є безпечнішим і легшим, ніж системи з водяним охолодженням, і в той же час дозволяє кондиціонувати салон.

Ефективне охолодження

Ефективне охолодження і, отже, стабільна робота батареї повинні бути забезпечені навіть при постійно високій вихідній потужності, наприклад на високих швидкостях і багаторазовому швидкому заряджанні.

Закрита система

Охолоджене повітря циркулює всередині герметичної батареї, яка має спеціальні гумові ущільнювачі для захисту від води, пилу та зовнішнього середовища.

Компоненти системи

Охолодження акумулятора

Охолодження батареї являє собою замкнуту систему в корпусі батареї, циркуляція повітря здійснюється двома вентиляторами.

Акумуляторні модулі з нагрівальними елементами

Кожен окремий акумуляторний модуль оснащений нагрівальним елементом. У результаті запас ходу при мінусовій температурі зменшується мінімально і повний заряд батареї доступний із самого початку.

Високовольтний акумулятор

Високовольтна батарея в Lexus має ємність 54,3 кіловат-години, що забезпечує запас ходу 315 кілометрів.

Електричний двигун

Електродвигун в UX 300e видає 150 кіловат потужності та 300 Нм крутного моменту.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.