Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.04.2023

Англійська компанія Electrogenic розробила пакет електрифікації для Porsche 911

Porsche хоче продовжувати пропонувати свій 911 з двигуном внутрішнього згоряння якомога довше. Проте ентузіасти  вже пішли трохи далі.

Jaguar E-Type, Citroën DS або Morgan 4/4 – англійська компанія Electrogenic вже переобладнала кілька популярних класичних автомобілів на електропривід. Тепер англійська компанія пропонує повні комплекти переобладнання спеціально для старих Porsche 911, а точніше для моделей серії G, а також покоління 964. Комплект електрифікації продається як plug-and-play рішення, оскільки кваліфікований технік повинен мати можливість встановити новий привід без будь-яких проблем. Передбачається, що нові деталі впишуться в існуючу архітектуру, і демонтаж не повинен бути проблемою.

Для 911 пропонується два комплекти для переобладнання. Варіант E62 пропонує електродвигун потужністю 160 кВт / 218 к.с., який, як передбачається, дозволить розігнатися до 100 км/год менш ніж за 5 секунд. В якості альтернативи, є пакет E62s з 240 кВт / 326 к.с. Тут 100 км/год досягається за 3,8 секунди. В обох випадках встановлюється батарея ємністю 62 кВт-год з технологією швидкої зарядки, яка забезпечує запас ходу близько 300 км. Можна обрати один з трьох режимів руху: спорт, еко або міський.

Двигун, інвертор, зарядний пристрій, система охолодження і задній акумуляторний блок встановлені на підрамнику, який кріпиться болтами безпосередньо до задньої частини автомобіля. Комплект поставляється зі спеціально розділеними приводними валами, щоб полегшити установку і технічне обслуговування.

Для прикладу, комплект E62 був встановлений на екземпляр 1985 року серії G, який був візуально перероблений власником під спортивну версію RS 2.7 70-х років. Electrogenic не називає ціну на переобладнання або електричний комплект. У минулому британська компанія встановлювала ціни від 50 000 до 90 000 євро за пакети електрифікації для інших класичних автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.