Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Переробка акумуляторів: Bosch автоматизує глибокий розряд батареї

Переробка батарей все ще потребує багато ручної роботи. Компанія Bosch тепер хоче автоматизувати принаймні перший етап переробки за допомогою нового типу установки для розряду батареї. Новий об’єкт є частиною нового переробного заводу компанії Battery Lifecycle Company в Магдебурзі. Починаючи з літа цього року, тут буде перероблятися до 15 000 тонн батарейних матеріалів на рік.

На розвантажувальній установці, поставленій компанією Bosch, відпрацьовані акумулятори електромобілів будуть повністю автоматично перевірятися, глибоко розряджатися і готуватися до подрібнення. Очікується, що цей процес займе лише 15 хвилин замість звичайних 24 годин. Залишкова енергія, що міститься в акумуляторах, використовується для роботи заводу.

Розрядка – це перший крок у будь-якому процесі переробки батарейок. Тільки коли модулі знеструмлені, їх можна безпечно демонтувати. Метою є відновлення цінних активних матеріалів, які потім подрібнюються і хімічно або термічно відокремлюються один від одного. Через велику кількість різних батарей, модулів та елементів багато етапів процесу переробки все ще доводиться виконувати вручну.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.