Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Переробка літію: компанія Evonik тестує новий процес

Спеціалізована хімічна група Evonik розробила новий процес відновлення вихідного літію з акумуляторів електромобілів. Технологія характеризується високою ефективністю та постачає гідроксид літію, придатний для виробництва нових батарей, оголосив представник Evonik. Процес є простішим, економнішим і екологічнішим, ніж попередній процес переробки. Випробування вже проводяться. Компанія хоче розвинути процес, у якому використовується керамічна мембрана, щоб вийти на ринок через три-п’ять років.

Evonik вбачає потенціал на ринку переробки літію. «Через кілька років термін служби багатьох літій-іонних акумуляторів закінчиться», — пояснює Елізабет Горман, експерт із переробки літію в Evonik. Таким чином, кількість використаних батарей стрімко зросте. Горман зазначив, що швидкість відновлення літію наразі становить менше 10 відсотків. Згідно з директивою ЄС щодо акумуляторів, з 2026 року принаймні 35 відсотків літію, що міститься в старих акумуляторах, повинні бути відновлені. З 2030 року частка має зрости до 70 відсотків.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.