Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.11.2022

Перше тизерне зображення Mazda CX-90

Перше тизерне зображення показує елемент дизайну позаду переднього крила з написом «Inline 6». CX-90 є першою японською моделлю, яка оснащена новим 3,0-літровим рядним шестициліндровим двигуном із турбонаддувом у вигляді бензинового двигуна Skyactive-X із запалюванням від стиснення (SPCCI – запалювання від стиснення, кероване іскрою). Він поставляється з 48-вольтовою гібридною системою.

В якості додаткового двигуна великий позашляховик також може мати приводні агрегати від CX-60, який пропонується в Європі – 2,5-літровий рядний чотирициліндровий турбомотор з електродвигуном, що забезпечує системну потужність 327 к.с.

В основі моделі лежить платформа “Large Architecture” («Велика архітектура»). Ця платформа призначена для заднього приводу з поздовжнім розташуванням двигунів і опціональним повним приводом I-Active. Повний привод, ймовірно, є стандартним для CX-90, зрештою, ця модель є топовою моделлю Mazda.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.