Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Перше у світі ательє Maybach відкрилося у Шанхаї

Перше у світі ательє Maybach Atelier відкрилося за адресою № 558 Bund Finance Center у Шанхаї – місті, яке вирує творчістю та натхненням. Ця нова спеціальна концепція роздрібної торгівлі створює вишуканий досвід для клієнтів і ентузіастів бренду.

Ательє запропонує: приватні салони, програми фізичного та цифрового мистецтва, 3D тактильну конфігурацію та нову концепцію цифрових інсталяцій. І, звісно, ​​клієнти зможуть придбати автомобіль під експертним супроводом консультантів Mercedes-Maybach.

Тема ексклюзивного відкриття в Шанхаї — «Спадщина з інноваціями». Клієнти високого класу, інвестори та митці були запрошені відчути ключові елементи бренду у зв’язку з сучасними китайськими «обрядами», такими як мистецтво, музика та культура.

Модель MANUFAKTUR, один із 3 основних автомобілів, представлених під час заходу, була спеціально підібрана для Китаю. Такий підхід має на меті запропонувати ще більш індивідуальний досвід для задоволення потреб клієнтів у топовому сегменті портфоліо Mercedes-Benz.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.