Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.06.2023

Перший електромобіль Bentley отримає технологію автономного водіння без допомоги рук

У розмові з британським виданням AutoCar генеральний директор Bentley Адріан Холлмарк (Adrian Hallmark) підтвердив, що перший електромобіль британської марки спочатку буде пропонувати частково автономне водіння на автомагістралях. Повністю автономне водіння з’явиться пізніше, можливо, через оновлення програмного забезпечення по повітрю.

Холлмарк також підтвердив, що Bentley буде використовувати технологію SuperVision від Mobileye, яка має 11 камер. Ця система також буде використовуватися на майбутньому електричному Porsche Macan.

Хоча спочатку вважалося, що майбутній електромобіль Bentley буде високошвидкісним седаном або кросовером, це може бути і більш спортивне дводверне купе. Минулого року Холлмарк повідомив, що перший електромобіль Bentley матиме потужність до 1400 кінських сил і зможе розганятися від 0 до 60 миль на годину всього за 1,5 секунди.

Такі показники малоймовірні для кросовера, навіть в епоху електромобілів. Тим не менш, теоретично це все ж можливо. Холлмарк також натякнув на “повільнішу версію” першого електромобіля Bentley, орієнтовану на клієнтів, яким версія потужністю 1400 к.с. здається некомфортно швидкою.

Новий електромобіль планується випускати з 2025 по 2030 рік. Автовиробник також інвестує понад 3 мільярди доларів у свій завод у Кру, щоб повністю переобладнати його для виробництва електромобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.