Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Перший електромобіль Mercedes-Maybach представлять 17 квітня у Китаї

Компанія Mercedes-Benz опублікувала перше зображення електрокросовера Mercedes-Maybach EQS SUV 680 та назвала дату його прем’єри. Дебют моделі відбудеться 17 квітня в рамках автосалону в Шанхаї: можливо, саме Китай розглядається як головний ринок для новинки. Кросовер стане першою електричною моделлю суббренду Mercedes-Maybach.

На першому фото кросовер повністю прихований покривалом. Розглянути нюанси дизайну майбутньої новинки не вдається, але передбачається, що зміни будуть мінімальними. Найімовірніше, Mercedes-Maybach EQS SUV 680 отримає набір шильдів, «радіаторну решітку» з іншим наповненням, інші колісні диски і збільшену кількість хрому на кузові.

За попередніми даними, електромобіль запропонують лише у чотиримісному виконанні з роздільними задніми кріслами та набором додаткових аксесуарів на кшталт центральної консолі з холодильником та власної медіасистеми для задніх пасажирів.

Індекс новинки вказує, що вона стане найпотужнішою версією електрокросовера. Серед тих установок, що пропонуються для стандартного EQS SUV, топовою є двомоторна 544 к.с. та 858 Нм. Таким чином, версія від Mercedes-Maybach з високою ймовірністю отримає мотори потужніше 600 к.с. Віддачею 658 л.с. та 950 Нм характерні двигуни ліфтбека Mercedes-AMG EQS 43.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.