Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Перший електромобіль Suzuki з’явиться на ринку до 2025 року

Японський виробник компактних автомобілів Suzuki Motor випустить свій перший повністю електричний автомобіль 2025 фінансовому році.

Як повідомляє Nikkei, новий електрокар буде запущений в Індії, головному осередку Suzuki, а потім буде представлений споживачам в Японії і Європі.

Початкова ціна автомобіля складе 1,5 мільйона ієн ($ 13 700) або навіть менше.

Продажі електромобілів повільно ростуть в Індії, п’ятому за величиною автомобільному ринку в світі, в той час щорічні реєстрації нових автомобілів досягають близько 3 млн одиниць. Уряд має намір збільшити частку ринку електромобілів з продажів до 30% до 2030 року. Для досягнення цієї мети Індія пропонує пільги покупцям електромобілів на суму 100 млрд рупій ($ 1,3 млрд) протягом трирічного періоду, починаючи з 2019 року. У червні уряд Індії вирішив продовжити заходи стимулювання ще на два роки.

Частка Suzuki на ринку Індії складає близько 50%. Додаючи електромобілі в свій місцевий асортимент, виробник сподівається зберегти там свою конкурентноздатну присутність.

На операції компанії сильно вплинула глобальна нестача чіпів, яка створює труднощі у виробництві автомобілів в усьому світі. У квітні Suzuki оголосила, що припиняє виробництво на двох з трьох своїх заводів в Японії через брак напівпровідників.

Виробництво легкових автомобілів Suzuki в Японії склало 940 000 автомобілів в фінансовому році, що закінчився в березні 2020 року.

Джерело: news.finance.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.