Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.04.2023

Перший квартал 2023 року: у Hyundai різкий ріст прибутку

Зростання продажів і сприятливі валютні тренди забезпечили конкуренту VW – компанії Hyundai – різкий стрибок прибутку в першому кварталі 2023 року. Чистий прибуток зріс на 92,4% у річному обчисленні до близько 3,42 трильйона вон (2,3 мільярда євро), оголосив у вівторок південнокорейський лідер галузі. Разом зі своєю меншою сестрою Kia, Hyundai Motor входить до десятки найбільших автовиробників світу.

Продажі зросли на 24,7% до 37,78 трильйона вон (25,6 мільярда євро). Таке стрімке зростання відбулося, головним чином, завдяки збільшенню виробництва, оскільки “постачання чіпів та комплектуючих стабілізувалося у всьому світі”, – йдеться у повідомленні. Проблеми з ланцюжком поставок і дефіцит ключових компонентів, таких як комп’ютерні чіпи, вже давно переслідують автомобільну галузь.

Двозначне зростання продажів

Hyundai заявила, що в січні-березні продовжує отримувати вигоду від високих продажів своїх позашляховиків і моделей власного люксового бренду Genesis. Сприятлива валютна ситуація також вплинула на результат. Продажі зросли на 13,2% до понад одного мільйона автомобілів. Компанія продала майже 66 000 електромобілів, що на 48% більше.

Разом з Kia, Hyundai прагне перевищити поріг у сім мільйонів проданих автомобілів цього року, після того, як вчергове не змогла досягти цього показника у 2022 році. Цільовий показник продажів на 2023 рік становить 7,52 мільйона автомобілів.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.