Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Перший погляд на дизайн майбутніх моделей Lancia

Lancia запускає три нові моделі до 2028 року. Концепт-кар Pu+Ra HPE дає конкретне уявлення про елементи стилю, які матимуть Yspilon, Delta та Aurelia.

“Lancia представляє Lancia Pu+Ra HPE, бачення бренду на наступні 10 років, яке переносить бренд в епоху електричної мобільності та втілює наш спосіб бачення та сприйняття автомобіля. Починаючи з нового Ypsilon, наші автомобілі майбутнього будуть надихатися Lancia Pu+Ra HPE”, – пояснює Лука Наполітано, генеральний директор бренду Lancia.

Зовнішній вигляд: Pu-Ra цитує Stratos

Pu+Ra HPE розшифровується як “Чистий” і “Радикальний” і є подальшим розвитком концепту Zero від 2022 року. Він носить легендарну абревіатуру “HPE”. Однак це не “High Performance Estate”, як у 70-х роках, а “High Performance Electric”. Бренд Opel, що належить Stellantis, вже еволюціонував абревіатуру “GSE” у подібний спосіб.

Концепт Zero продемонстрував нову інтерпретацію історичного радіатора зі збереженням характерних рис: горизонтальне вирівнювання з вертикальною лінією, що привертає увагу до логотипу бренду. Над решіткою “calice” (“чаша”) знаходиться новий напис зі зміненим шрифтом. Ззаду виділялися круглі ліхтарі, що нагадували Stratos.

Концепт HPE набагато конкретніше. “Чаша” сформована у вигляді трьох вузьких світлодіодних стрічок. Над ними розміщено новий напис Lancia. Модель демонструє надзвичайно розгорнуту передню частину, яскраво виражений передній спойлер і вузькі фари. Дизайнери розширили колісні арки, капот зробили пласким і лише злегка контурованим. Плаский силует можна побачити і збоку. Передній капот короткий, як і звіси, дах низький, лобове скло круте – увагу привертають могутні колісні диски, на яких з трьома спицями розміщений логотип Lancia. Крім того, за переднім крилом розміщена темна контрастна смуга, на якій розміщені дзеркала з камерами і новий дизайн логотипу Lancia. Дводверна модель має темні передню і середню стійки, що створюють враження віконної стрічки, яка огинає кузов, і окремо підвішений дах.

Задня частина представлена спойлером, який займає окремо розміщені круглі ліхтарі в стилі Stratos. Великий напис Lancia також візуально з’єднує два ліхтарі. Дизайнери італійської марки намалювали задній обвіс у вигляді пласкої панелі, яка виконує функції бампера і дифузора.

Інтер’єр: мега-дисплей півколом

Кругла форма панорамного вирізу в даху знайшла своє відображення в інтер’єрі. Круглі столики розміщені на кінцях панелі приладів, напівкругла панель приладів нахилена донизу і проникає своїм величезним екраном глибоко в пасажирський салон. Цей інтерфейс об’єднує функції аудіо, клімату та освітлення. Таким чином, водій і передній пасажир можуть регулювати внутрішнє середовище автомобіля простим натисканням кнопки або за допомогою голосу.

Для керування автомобілем, як і раніше, пропонується вузьке кермо з функціональними клавішами в металевому півколі. Перемикання передач здійснюється натисканням кнопки на центральній консолі. Передні пасажири розміщуються в глибоких кріслах, верхня частина спинки і підголівника яких піднімається, утворюючи самостійний елемент дизайну. Задні пасажири розташовуються на мізерній лавці.

До речі: 70 відсотків поверхонь, до яких можна доторкнутися, виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Технології

Lancia розпочинає свою електричну стратегію з новим Ypsilon у 2024 році, спочатку виводячи модель на ринок як гібридну. Двигун, акумулятор, підвіска і гальма нового Ypsilon вже встановлені в концепті HPE. Він побудований на платформі CMP / eCMP (Common Modular Platform), на якій вже базуються такі моделі, як Peugeot 208, Opel Mokka і DS3 Crossback.

З 2026 року Lancia хоче випускати тільки електромобілі. Першим з них стане Lancia Aurelia, кросовер на базі середньої платформи STLA. З 2028 року продаватимуться лише електромобілі, тоді ж Lancia запустить модель Delta, також засновану на платформі STLA-Medium, яка запропонує запас ходу до 700 кілометрів і, як передбачається, матиме швидку зарядку 32 кілометри на хвилину. Силова установка буде електричним модулем (EDM; електричний приводний модуль) потужністю від 125 до 180 кВт (170-245 к.с.). Модуль включає в себе двигун, трансмісію та інвертор і забезпечує передній, задній та повний привід.

До речі: всі Lancia отримають низький дах, тонкі цифрові зовнішні дзеркала заднього виду та аеродинамічні колісні диски для кращої аеродинаміки, а також три передні захисні накладки.

Новий логотип Lancia

Давайте ближче познайомимось з новим логотипом бренду, який можна побачити на HPE Pu+Ra. Він знову розроблений у формі герба, але набагато менш об’ємний. Залишилася синя заливка та хромовані елементи. Новими є напис у прямокутнику та вертикальна стійка. Обидва нагадують перший логотип 1911 року, на якому зображено кермо з ручкою перемикання передач і штандарт з написом.

Нові автосалони Lancia

На Тижні моди Metaverse наприкінці березня 2023 року Lancia показала, як виглядатиме шоурум майбутнього – адже вони більше не хочуть продавати майбутні три моделі лише в Італії. До середини 2024 року Lancia планує відкрити 70 точок продажу лише у великих європейських містах разом з іншими брендами Stellantis.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.