Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Перший у світі електромобіль з інтер’єром житлового приміщення. Представлений Hyundai Seven

На автосалоні в Лос-Анджелесі Hyundai представляє новий концептуальний електричний кросовер Hyundai Seven із салоном, що нагадує інтер’єр житлового приміщення.

Це чудова демонстрація того, як масштабована платформа електромобіля може бути розширена для великих кросоверів. Позашляховик побудований на E-GMP (Electric-Global Modular Platform), що також використовується в електромобілях Ioniq 5, Kia EV6 та Genesis GV60.

Hyundai Seven – один з найбільших в історії концептуальних автомобілів компанії з колісною базою близько 3200 мм. Для порівняння: колісна база Cadillac Escalade складає 2946 мм, а модифікація Escalade ESV має колісну базу 3302 мм.

Акумулятор автомобіля може бути заряджений з 10 до 80% лише за 20 хвилин за допомогою зарядного пристрою потужністю 350 кВт. Заявлена дальність ходу перевищує 480 км. Двері відчиняються в різних напрямках, а всередині розташовується головний козир Hyundai Seven – його унікальний салон. Це перший у світі електромобіль із «інтер’єром житлового приміщення». Усередині передбачено навіть невеликий кутовий диван. Відповідним чином підібрані оздоблювальні матеріали (бамбук, тканина та ін.).

Усередині встановлені ультрафіолетові лампи для стерилізації салону, коли всередині немає нікого. Також є спеціальна система забору та фільтрації повітря.

Машина оснащена спеціально розробленою побутовою технікою, у тому числі міні-холодильником. Керма у цього автомобіля немає, тому що він буде повністю самокерованим.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.