Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Побити Tesla її ж зброєю: Mercedes першим у Європі починає продаж машин з автопілотом

Mercedes-Benz став першим автовиробником у Європі, який отримав повний юридичний дозвіл на продаж автомобілів із просунутим автопілотом третього рівня. Система Drive Pilot дозволяє водієві повністю прибирати руки з керма під час руху.

Про це повідомляє прес-служба Mercedes-Benz.

Першим новою технологією став седан Mercedes-Benz S-Class. Новий комплекс систем активної безпеки Drive Pilot вже схвалений у Німеччині і водночас німецькі машини проходять сертифікаційні випробування у Китаї та США.

Drive Pilot був представлений ще у 2020 році разом із офіційною прем’єрою нового Mercedes-Benz S-Class. Але вирішення юридичних питань тривало майже два роки. Система від Mercedes-Benz поки що працює тільки на певних ділянках мережі автобанів Німеччини і лише на швидкості до 60 км/год. Водій завжди має бути готовий взяти на себе керування машиною.

“Drive Pilot дозволяє водієві відволіктися від дороги і зосередитися на деяких другорядних діях, будь то спілкування з колегами з гучного зв’язку, робота в інтернеті перегляд фільму”, – зазначають у Mercedes-Benz.

Цікаво, що в режимі Drive Pilot на центральному екрані автомобіля можна активувати програми, які під час звичайного руху машини заблоковані.

Незважаючи на суттєві швидкісні обмеження нової системи, помічник відмінно підійде для руху в пробках. На момент запуску Drive Pilot працюватиме на ділянках німецьких трас загальною довжиною 13,2 тис. км.

На відміну від Tesla, в яких використовуються виключно камери, у німецькому седані також встановлені LiDAR, радари дальньої дії та камери. Машина навіть має вбудований зовнішній мікрофон, який дозволяє почути наближення автомобілів швидкої допомоги, а датчик вологості в колісній арці дозволяє контролювати стан дорожнього покриття.

Система Drive Pilot на Mercedes-Benz почне працювати з початку 2022 року. Mercedes-Benz не приховують, що спочатку автопілот буде доступний для флагманського седана, але з часом ця технологія з’явиться і на інших моделях компанії. До кінця десятиліття система пропишеться на всіх машинах актуальної модельної лінійки.

Джерело: ua.news

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.