Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.06.2023

Повне заряджання за 6 хвилин

Час заряджання – завжди проблемна тема для електромобілів. Nyobolt EV з Великобританії – це електричний спортивний автомобіль, який може підзарядитися на 250 кілометрів всього за шість хвилин. Це дуже близько до часу, який витрачають на заправку автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

За концепцією спортивного автомобіля стоять виробник акумуляторів Nyobolt і дизайнер Джуліан Томсон (Julian Thomson), який також працював у GM. Прототип електромобіля Nyobolt EV був розроблений спільно з компанією Callum, що належить дизайнеру Яну Каллуму (Ian Callum).

250 км пробігу менш ніж за 6 хвилин

За основу Томсон взяв Lotus Elise. Для більш потужного та сучасного вигляду його пропорції були дещо змінені. На 100 міліметрів більша ширина забезпечує ширшу колію і створює простір для більших повітрозабірників з боків. Довжина базової моделі збільшена на 150 міліметрів. Задню частину кузова вінчає спойлер у формі качиного хвоста.

Нові кузовні панелі з легкого композитного матеріалу забезпечують трохи вищу поясну лінію. Знімна секція даху, яка в найкоротші терміни перетворює Nyobolt в кабріолет, була збережена.

Світлодіодні фари спереду і ззаду, забезпечили невеликий поштовх до модернізації. Більша кількість отворів у задній частині призначена для оптимізації охолодження приводу. Огляд ззаду забезпечують надмалі системи камер, які замінюють звичайні дзеркала заднього виду. Зарядний порт знайшов своє місце у задній стійці. Колісні арки майже однотонного Nyobolt EV заповнені 19-дюймовими легкосплавними дисками.

Розробники поки що не повідомляють жодних подробиць про сам електропривод. Однак кажуть, що вбудована літій-іонна батарея має ємність 35 кВт-год. Сенсаційними є характеристики часу його заряджання. Завдяки спеціально розробленій компанією Nyobolt системі контролю заряду батареї, заряджання від 0 до 100 відсотків займе менше шести хвилин. Запас ходу в 250 кілометрів є скромним, але зважаючи на короткий час заряджання, з цим можна змиритися. Британці поки що не розкрили, як вони досягають такого часу. Однак відповідна, повністю масштабована технологія повинна піти в серійне виробництво вже в 2024 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.