Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ПОДИВІТЬСЯ НА ПЕРШИЙ У СВІТІ САЛОН ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Компанія Audi представила нову концепцію зарядних станцій – мережу у вигляді салонів/хабів, де під час «заправки» своїх машин власники зможуть відпочити або попрацювати у комфортній обстановці.

Перший такий лаунж – Audi charging hub відкриється 25 грудня у німецькому місті Нюрнберг. Згодом такі об’єкти з’являться і в інших містах, а також країнах.

Ідея німецького виробника полягає в тому, щоб покінчити зі стражданнями власників електромобілів. Як відомо, зарядні станції – здебільшого є ні що інше, як паркомісце з чарджер-терміналом. Зрозуміло, про жодні розваги для водія в цей час не може бути й мови. У кращому випадку він може сісти у машину і задовольнятися своїм телефоном або ноутбуком. Проте в Ауді вважають, що навіть такий важкий з точки зору дозвілля процес, як заряджання електромобіля, може стати великою приємністю, якщо час витричати у місці, яке чимось нагадує демонстраційні зали в аеропортах.

Але повернемося до першого такого роду шоу-руму. Як заявляє виробник, Audi charging hub займає площу близько 200 квадратних метрів. На першому поверсі знаходяться розетки, які можуть прийняти одночасно до шести машин (загальна потужність зарядного вузла – 320 кВт). Кожну зарядку можна заздалегідь зарезервувати через програму myAudi.

На другому рівні знаходиться кілька зон відпочинку – з диванами, кріслами, столиками та масивною 98-дюймовою плазмою, куди можна виводити дані щодо статусу заряджання електромобіля. Передбачено також терасу та торгові автомати із закусками, а якщо клієнт захоче повноцінно поїсти, він без проблем може скористатися службою доставки їжі.

Ба більше, у хабі є станція заміни акумуляторів для електричних велосипедів, служба оренди електросамокатів та навіть парк тестових автомобілів з Q4 e-tron та RS e-tron GT.

Виробник наголосив, що на Audi charging hub використовуються списані батареї – ті, що вже віджили своє в електромобілях. Їх використовують як накопичувач енергії, тим самим усувається необхідність у високовольтних лініях електропередач та дорогих трансформаторах. Салон може запасати до 2,45 МВт*год енергії, а для підключення до мережі потрібно лише скромні 200 кВт, водночас 30 кВт додатково дають сонячні панелі на даху. Щодня хаб може приймати близько 80 автомобілів.

Користування Audi charging hub обходитиметься власникам електромобілів у ті гроші, які зазвичай йдуть на зарядку від настінного боксу будинку – 31 євроцент за 1 кіловат-годину. Водночас відвідувати його зможуть не лише господарі електричних Ауді, а й машин інших марок.

Джерело: nextcar.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.