Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.11.2022

Познайомтесь з носом Nissan в Північній Америці

Водії очікують бути в захваті від запаху «нового автомобіля», коли роблять покупку. Ось чому інженери Nissan розробили процес, який гарантує, що свіжий аромат буде неперевершеним.

«Це важливо для покупців», — сказала Торі Кірл, інженер із матеріалів технічного центру Nissan у Північній Америці , яка контролює запахи тканини та пластику в нових продуктах. «Запах пов’язаний із пам’яттю, і цей запах нового автомобіля повертає їх до спогадів про покупку їхньої першої машини, це змушує їх радіти очікуванням того, що принесе нова машина».

Як інженер з матеріалів, Кірл та її колеги досліджують і дають дозвіл на те, які матеріали використовуються в автомобілях Nissan. Під час запуску нового автомобіля Кірл також відповідає за тестування запахів. З огляду на те, що кілька свіжих автомобілів Nissan потрапили до дилерських партій, у тому числі абсолютно нові Nissan Rogue і Pathfinder 2022 року, можна сказати, що вона впоралася з тестуванням запахів.

«Запах нового автомобіля справді покращує враження водія. Коли ви сідаєте в машину й відчуваєте цей запах нового автомобіля, це покращує ваш настрій і додає вам впевненості, подібно до того як ви відчуваєте себе, використовуючи парфуми». – Торі Кірл

Торі Кірл не створює аромат в лабораторії. Замість цього вона оцінює, чи створюють деталі та матеріали, що використовуються в автомобілі, ідеальний аромат салону. Для цього вона керує комісією інженерів з матеріалів, які вміють відчувати специфічні запахи.

Співробітники обговорюють та аналізують, як різні частини транспортного засобу пахнуть у салоні автомобіля під час його перебування всередині камери, яка створює різні кліматичні умови. Запахи оцінюють за шкалою, кожна категорія має відповідати вимогам Nissan. Команда також проводить тестування летких органічних сполук (VOC), щоб переконатися, що якість повітря в салоні відповідає законодавчим нормам.

«Транспортні засоби також повинні пройти всебічне тестування VOC під час нового запуску», — каже Кірл. «Ми збираємо конкретні дані про леткі органічні сполуки, беручи проби повітря в різних умовах. Іноді це призводить до повного розслідування, щоб з’ясувати, що може бути причиною підвищених рівнів».

Інженери з матеріалів тісно співпрацюють з постачальниками і можуть рекомендувати використовувати новий матеріал, якщо деталь автомобіля створює надто сильний запах або впливає на рівень летких органічних сполук.

«Описувати тестування запахів людям поза галуззю — це весело. Зазвичай я просто кажу їм, що я сертифікований нюхач, і це викликає багато сміху. Деякі люди думають, що це не може бути справжньою роботою. Проте це справжня частина мого життя, і це необхідно для того, щоб ми могли запропонувати якісний автомобіль, який подобається вашому носу».

Кірл каже, що уподобання щодо запахів суб’єктивні та залежать від регіону. У той час як багато водіїв в США цінують запах «нового автомобіля», автомобілісти в Азії чи Європі можуть мати інші уподобання.

«Я думаю, що ідеальний запах нового автомобіля індивідуальний для кожної людини і буде змінюватися з часом», — каже Торі Кірл.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.