Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.08.2023

Поломка електромобіля: будьте обережні при буксируванні

Електромобілі рідко ламаються. Проте, якщо це все ж таки сталося, то їх не можна просто відбуксирувати.

Під час буксирування електромобіля необхідно дотримуватися особливої обережності. Ведуча вісь не повинна контактувати з дорогою, інакше електродвигун в режимі буксирування працюватиме як генератор і може виробляти електричний струм. Це може призвести до несправності в електроніці автомобіля або навіть стати причиною аварії. Якщо електромобіль зламався, його потрібно буксирувати з піднятою ведучою віссю або повністю завантаженим на платформу.

Особливі правила буксирування застосовуються також до автомобілів з традиційним двигуном і автоматичною коробкою передач. У них ведуча вісь також повинна бути піднята, оскільки в іншому випадку двигун і трансмісія будуть рухатися разом з колесами. Оскільки двигун не працює, масляний насос, який, як правило приводиться в рух від первинного валу, не подає масло масло, це може призвести до серйозних пошкоджень АКПП. Новіші моделі іноді мають спеціальні кнопки буксирування, які активують режим роботи для запобігання масляному голоду.

Для автомобілів з повним приводом також слід спочатку вивчити інструкцію з експлуатації, щоб дізнатися, чи дозволено буксирування, і якщо так, то які передумови потрібно виконати.

Якщо зламався автомобіль, який не можна буксирувати самостійно, слід найняти професійну службу евакуації транспортного засобу.

Однак досвід показує, що електромобілі все одно рідко ламаються. Це пов’язано з відносно низьким середнім віком автомобілів і меншою кількістю компонентів, які можуть вийти з ладу.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.