Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Попит на електромобілі в Україні шалено зростає

У липні українці придбали та зареєстрували 1732 автомобіля на електротязі, що у 2,3 раза більше, ніж торік та на 64% відносно показника попереднього місяця, повідомляє Укравтопром.

Однак частка нових машин в реєстраціях електромобілів склала лише 11% проти 20% у липні 2021р.

Найпопулярнішим легковим автомобілем на ринку повністю електричних авто залишається NISSAN Leaf. У липні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 288 авто цієї моделі (одна нова, решта уживані).

Другий результат у VOLKSWAGEN е-Golf. За місяць 151 електричний Гольф (всі секонд-хенд) знайшов свого власника в Україні.

На третьому місці – VOLKSWAGEN ID.4. В активі цієї моделі 134 реєстрації (з них 25 нових машин).

Також до ТОП-5 липня потрапили RENAULT Zoe – 112 шт. та TESLA Model 3 – 75 шт, всі бувші у використанні.

Всього, з початку року, український парк автомобілів на акумуляторних джерелах живлення поповнили майже 5,9 тис. машин, що на 34% більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.