Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Почалося: французька енергетична група TotalEnergies ініціює розпродаж своєї мережі АЗС в Європі

Французька енергетична група TotalEnergies продає свої мережі з 1 198 АЗС у Німеччині та 392 у Нідерландах канадській компанії Couche-Tard. У Бельгії та Люксембурзі буде створено спільне підприємство з Couche-Tard для управління 619 автозаправними станціями Total, про що група оголосила в четвер у Парижі. Чотири мережі залишаться під брендом TotalEnergies щонайменше на п’ять років, доки Total постачатиме їм пальне.

Група обґрунтувала свій вихід з бізнесу АЗС метою ЄС щодо кліматичної нейтральності та запланованим припиненням продажу нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року. Це спонукало TotalEnergies прийняти рішення щодо своїх мереж АЗС в Європі, в яких спостерігалося падіння продажів через скорочення обсягів продажу пального. Однією з причин цього є те, що електромобілі частіше заряджаються вдома або на роботі, а не на зарядних станціях АЗС.

З огляду на це, автозаправні станції в майбутньому повинні перетворитися на сервісні центри та місця для відпочинку з магазинами, ресторанами та послугами, а не просто бути точками продажу пального, підкреслили в компанії. Саме тому TotalEnergies звернулася до компанії Couche-Tard, яка відома своїм великим досвідом в управлінні магазинами біля АЗС.

Запропонована угода, що базується на вартості підприємства в 3,1 млрд євро, включає в себе мережі, а також бізнес паливних карток для бізнес-клієнтів. TotalEnergies залишить собі зарядні станції за межами АЗС (зарядні хаби), дистрибуцію водню, оптову торгівлю паливом, а також мережу АЗС AS24 для вантажівок.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.