Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Початок кінця – Audi припинила продаж дизелів

Компанія Audi, що подарувала світу концепт R8 V12 TDI і моментастик Q7 V12 TDI, що крутить, оголосила про припинення продажів нових дизельних автомобілів в Нідерландах. Причина — зниження попиту на моделі з таким паливом, оскільки обмеження набирає чинності з 1 квітня.

Після цієї дати моделі Audi з двигуном внутрішнього згоряння в Нідерландах будуть доступні тільки з бензиновими двигунами, деякі з яких працюють на електродвигуні як гібридні агрегати, що підключаються. Моделі TFSI і TFSIe будуть продаватися зі зростаючим асортиментом електромобілів.

Хоча дизельні двигуни Audi більше не будуть доступні в Нідерландах, а інженери відмовилися від розробки силових агрегатів на паливі, компанія з Інгольштадта випустить ціле покоління нових звичайних двигунів. Відбудеться це у 2023 році, і всі двигуни будуть електрифіковані з різними гібридними системами.

Німецький виробник вживає запобіжних заходів, щоб зробити свої двигуни внутрішнього згоряння більш ефективними. Таким чином, Audi уникне сплати зборів понад норму за викиди після запровадження стандарту Євро-7.

Останній новий автомобіль марки зі звичайним двигуном з’явиться у 2025 році. Він випускатиметься до 2033 року, коли Audi припинить продавати моделі з двигунами внутрішнього згоряння. Однак для Китаю може бути зроблено виняток, оскільки це величезний ринок і німці не мають наміру його поступатися.

Очікується, що незабаром за дизельними двигунами марки будуть бензинові. Атмосферний 5,2-літровий V10 ставиться на R8 наступного покоління. Те саме стосується легендарного 2,5-літрового рядного 5-циліндрового двигуна з турбонаддувом, що встановлюється на моделі RS3, RS Q3 та TT RS.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.