Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Представлена батарея для електромобілів з часом зарядки усього 10 хвилин

Ізраїльська компанія StoreDot анонсувала першу в світі батарею форм-фактору 4680. Час зарядки такої батареї – усього 10 хвилин.

Серійне виробництво інноваційної батареї може початися в 2024 році. Компанія заявляє, що в батареях використовується форм-фактор елемента 4680, який в цьому році раніше анонсувала Tesla.

Циліндричні елементи можуть накопичувати більше енергії для збільшення запасу хода. І здатні заряджатися від 0 до 100% за 10 хвилин. У випадку з StoreDot вони ще й коштують не більше, ніж стандартні батареї.

При розробці конструкції 4680 довелося зіткнутися з серйозними проблемами. Циліндричний формат комірки потребував унікальної хімічної адаптації для боротьби з внутрішнім тиском, виділенням газу і потенційного витоку.

На розробку батарей у компанії пішло три роки. Дослідження проводилися у співпраці з вченими Варвікського університету і фахівцями British Petroleum.

Зараз компанія веде переговори з низкою автовиробників, аби розпочати серійне виробницво іноваційної батареї. Ця технологія також може бути застосована до акумуляторних елементів у вигляді пакетів. Про співпрацю з StoreDot минулого тижня заявив Daimler.

Інноваційний хімічний склад акумуляторних елементів з переважанням кремнію може бути адаптований до різних форматів упаковки відповідно до мінливих потреб ринку. Циліндричні осередки спроектовані так, щоб бути безпечними і надійними.

Джерело: www.rbc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.