Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Представлений місяцехід Skoda Luniaq з вікнами з прозорого алюмінію та шістьма колесами

Цей електричний місяцехід зможе перевозити до чотирьох астронавтів.

Компанія Xtend Design представила під час Чеського космічного тижня місяцехід Luniaq, під час створення якого автори надихалися автомобілем Skoda Enyaq.

Цей електричний місяцехід зможе перевозити до чотирьох астронавтів. Luniaq буде побудований на платформі NASA MMSEV (Multi-Mission Space Exploration Vehicle, багатоцільовий космічний корабель), яка вже використовувалася для будівництва інших місяцеходів.

Luniaq отримає великі вікна, що дозволяють оцінювати ситуацію з кутом огляду 180 градусів. При цьому вікна виконані не зі скла, а з прозорого алюмінію, який більш стійкий до мікрометеоритів, ніж скло. Шари поліетилену дають додатковий захист від радіації, а нижнє переднє вікно дозволяє водіям спостерігати поверхню Місяця безпосередньо перед автомобілем.

Luniaq буде оснащений стереоскопічними камерами для сканування місцевості та отримання 3D-зображень, що дозволяє дистанційно керувати автомобілем. Технологія Michelin Tweel буде використана для виготовлення великих м’яких коліс.

“Стійкий розвиток може дозволити нам продовжувати рухатися вперед та поширювати біосферу на інші місця у космосі. Ми хочемо надихати людей тим, як продовжуємо прогресивно розвивати свої технології, і одного разу жити та їздити поза Землею. Технічно людство досить розвинене, тож це стає лише питанням нашої мотивації та фінансування. Нова ера електричної мобільності може продовжуватися у всій Сонячній системі та за її межами”.

Том Роусек із Xtend Design

Джерело: www.ixbt.com

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.