Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Представлений 1000-сильний сучасний DeLorean DMC-12 із «Назад у майбутнє»

Неначе відразу з Cyberpunk 2077

Команда Salvage2Savage зробила великий фурор на автомобільній виставці SEMA Show, що недавно завершилася. Фахівці представили доопрацьовану сучасну версію знаменитого автомобіля DeLorean DMC-12, який прославився завдяки трилогії “Назад у майбутнє”.

Стандартна версія автомобіля комплектується V-подібним 6-циліндровим двигуном об’ємом 2849 см3. Фантастична версія з кінотрилогії отримала потоковий конденсатор, що працює від плутонію, який генерує потужність 1,21 ГВт. Ні того, ні іншого немає у переробленого автомобіля, зате він отримав 5,3-літровий двигун LS3 V8 з парою гігантських турбін, які настільки великі, що їх не зміг приховати задній бампер.

Так, модифікований DeLorean DMC-12 не зможе повернути вас у минуле або відправити в майбутнє, проте з розгоном до 88 миль на годину у автомобіля точно не буде проблем (у фільмі саме така швидкість була потрібна для стрибка в часі). Його силова установка видає потужність 1000 к.с., крім того він отримав коробку передач від Porsche 911.

Крім того, автомобіль отримав звуконепроникну кабіну, оновлені сидіння Status і зроблене на замовлення алюмінієве оздоблення. Також він отримав занижену підвіску та опуклі колісні арки, щоб відповідати чудовим новим колесам з легкосплавними дисками Skol.

Команда оновила фари, задні ліхтарі та задню решітку двигуна, але зберегла фірмові двері у формі крил.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.