Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ПРЕДСТАВЛЕНО ПЕРШИЙ У СВІТІ ПАУЕРБАНК ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Британський стартап ZipCharge презентував перший у світі пауербанк для електромобілів. Пристрій орієнтований насамперед на тих, хто хоче заряджати свою «електричку» без прив’язки до громадських станцій.

Також він адресований тим автомобілістам, які мають так звані побоювання з приводу (обмеженого) запасу ходу.

Паеурбанк для електромобілів отримав назву ZipCharge Go. Він являє собою компактну валізу масою близько 23 кг. У апарата є висувна ручка та колеса, тому його транспортування «на руках» не доставлятиме дискомфорту.

Zip Charge Go сумісний з будь-яким електромобілем, оснащеним типороз’ємом Type 2. Cам пристрій можна заряджати від звичайної розетки. Передбачено два варіанти ємності – на 4 кВт*год та 8 кВт*год. У першому випадку за 30-60 хвилин підключення (точний час залежить від моделі електромобіля, погоди та ін.) пробіг машини поповниться на 32 км, у другому – на 64 км. Як справедливо заявляє розробник, цього цілком достатньо, щоб покрити щоденні потреби у поїздках.

Ба більше, Zip Charge Go можна використовувати як накопичувач енергії – оснащений двостороннім інвертором AC-DC. Керувати паеурбенком можна зі смартфона.

Пристрій з’явиться на ринку у середині 2022 року. Ціни поки що не оголошені (але вже відомо, що як мінімум у Британії Zip Charge Go можна буде взяти в оренду – за 49 фунтів стерлінгів на місяць ($67).

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.