Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 09.08.2023

Представлено Opel Experimental. Дизайн та електропривод у гармонії

Новий концептуальний автомобіль з Рюссельсхайму дає уявлення про те, як Opel буде розвиватися в найближчі роки. Інтер’єр акумуляторно-електричного кросовера – просторий і добре освітлений, з легкими сидіннями і головним дисплеєм. Світова прем’єра автомобіля відбудеться у вересні на виставці IAA Mobility в Мюнхені.

Екстер’єр Opel Experimental характеризується витонченим силуетом, в якому повністю відсутній хром. Натомість додаткові елементи освітлення та графіка підкреслюють пропорції цього електричного кросовера, який базується на платформі Stellantis BEV та оснащений електричним повним приводом. Традиційні зовнішні дзеркала заднього виду замінили повністю інтегровані 180-градусні камери на С-образних стійках. Колісні арки мають гострий і м’язистий дизайн.

Сяюча блискавка нового Opel розташована в центрі характерного компаса Opel спереду. По горизонталі її супроводжує подовжене крило фар, а підсвічена складка в центрі додає драматизму. В компас Opel вбудовано нове покоління фірмового знаку Opel – 4D Opel Vizor. Ззаду цей дизайн перегукується зі спеціальним стоп-сигналом, який привертає увагу завдяки прозорому склу.

Вентиляційні отвори спереду і ззаду, а також задній дифузор, що налаштовується, покращують аеродинамічну ефективність автомобіля. Шини, розроблені у співпраці з Goodyear, виготовлені з переробленої гуми і встановлені на спеціально розроблені 3-зонні диски Ronal для подальшого підвищення ефективності.

Хоча за зовнішніми розмірами Opel Experimental можна віднести до компактного С-сегменту, він пропонує щедре відчуття простору всередині, яке можна порівняти з автомобілями D-сегменту, як стверджують в Opel. Це стало можливим завдяки особливому використанню простору – під назвою “Space Detox”. За допомогою технології steer-by-wire (керування по дротам), наприклад, кермо можна скласти, коли воно не використовується, щоб створити більше простору.

Яскравою особливістю інтер’єру є плаваюча і прозора панель Pure Pad перед переднім підлокітником. Вона може бути індивідуально налаштована відповідно до вподобань водія і забезпечує прямий доступ до часто використовуваних елементів керування. Те, що зараз є концептом, незабаром стане реальністю:

“Багато елементів дизайну та філософії, що лежить в його основі, можна буде знайти в майбутніх серійних моделях”, – підкреслює шеф-дизайнер Opel Марк Адамс (Mark Adams).

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.