Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Представили нові електромобілі Honda з «рубаним» дизайном, як у Tesla Cybertruck

У лінійку увійдуть кросовер e:N SUV, дводверний e:N Coupe та гоночний e:N GT.

Компанія Honda оголосила, що планує випустити у Китаї п’ять нових електромобілів, а випуск перших двох моделей заплановано на 2022 рік. Нові моделі, що створюються в рамках нового партнерства Honda з Dongfeng та GAC, будуть носити торгову марку e:N.

У лінійку увійдуть кросовер e:N SUV, дводверний e:N Coupe і гоночний e:N GT. Всі ці автомобілі поєднує «рубаний» дизайн, який викликає стійкі асоціації з представленим кілька років тому Tesla Cybertruck.

Під час автосалону в Гуанчжоу було знято кросовер Honda e:N, відеоролик дозволяє розглянути автомобіль з усіх боків. Запуск моделі у виробництво планується лише у 2024 році.

Також повідомляється, що на китайський ринок буде випущено 10 варіантів цих моделей, при цьому можливий експорт в інші країни.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.