Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.06.2023

Презентація Toyota C-HR II: радикальний перехід до наступного раунду

Успіх додає сміливості. У другому поколінні C-HR Toyota залишається вірною своєму радикальному дизайну. Вперше компактний кросовер доступний навіть з плагін-гібридом, що робить його унікальним у своєму сегменті.

Коли Toyota представила C-HR майже сім років тому, багато хто не міг повірити в те, що побачив: досить химерний компактний кросовер, молодіжний, зухвалий і поляризаційний. Хто, скажіть на милість, буде його купувати? Автовиробник, відомий своїм доволі консервативним дизайном, мав правильну ідею з C-HR – абревіатура розшифровується як Compact High Rider (Компактний Високий Райдер). Крутий транспортний засіб був надзвичайно добре прийнятий клієнтами. У перший же рік було замовлено 120 000 одиниць. 55 відсотків покупців вказали дизайн як причину покупки. Загалом з моменту дебюту з конвеєра зійшло понад 800 000 одиниць.

Зараз на черзі друге покоління C-HR довжиною 4,36 метра, повністю розроблене в Європі для європейського ринку. Воно не менш сміливе в дизайні, ніж перше, і багато запозичує з концепту Prologue, який Toyota показала наприкінці 2022 року.

Всередині C-HR сучасний, але чітко структурований. Як завжди у Toyota, елементи керування мають бути простими та майже інтуїтивно зрозумілими. За кермом знаходиться повністю цифрова 12,3-дюймова панель приладів. Такий самий великий дисплей займає місце в центрі приладової панелі. Бездротовий зв’язок зі смартфоном і хмарна навігаційна система також входять в комплектацію C-HR.

За бажанням можна придбати подушки для сидінь, обтягнуті з матеріалу ПЕТ-пляшок. Килими зроблені зі старих рибальських сіток. Toyota стверджує, що ще ніколи не використовувала стільки перероблених матеріалів в автомобілі, як у C-HR.

Три гібридні двигуни

Невеликий кросовер також повинен виділяти якомога менше CO2 в навколишнє середовище під час руху. Однак C-HR не є суто електричним. Основний акцент тут робиться на ціні, щоб зробити автомобіль доступним для широкого кола покупців. Саме тому лінійка силових агрегатів включає гібридний двигун 1.8 потужністю 140 к.с. та дволітровий гібрид потужністю 198 к.с., що значно більше, ніж у попереднього покоління. Дволітровий гібрид також пропонує опцію повного приводу з електродвигуном (30 кВт / 41 к.с.) на задній осі.

C-HR з гібридним приводом, що заряджається від електромережі, забезпечує електротягу щонайменше 66 кілометрів. Він використовується тут вперше і є унікальним у цьому сегменті. Технологія значною мірою запозичена з нового Prius. Дволітровий чотирициліндровий двигун потужністю 112 кВт / 152 к.с. та електродвигун потужністю 120 кВт / 163 к.с. об’єднані і разом досягають системної потужності 164 кВт / 223 к.с., що має зробити C-HR надзвичайно маневреним спортивним купе. Toyota вказує 7,3 секунди  для розгону з місця до 100 км/год.

Електричний привод в екологічній зоні за допомогою геофіксації

Цікавим моментом є програмування бортового програмного забезпечення. Якщо автомобіль потрапляє в екологічну зону, закриту для двигунів внутрішнього згоряння, плагін-гібрид автоматично переходить в режим роботи тільки на електриці (EV). Це фіксує так звана функція геозондування, яка отримує свої дані через навігацію. Не менш круто – вперше в історії Toyota – гра кольорів навколишнього освітлення в поєднанні з функціями безпеки та комфорту. Наприклад, в’їзд у вищезгадану екологічну зону відображається зеленим кольором. Якщо ви зменшите температуру кондиціонера на кілька градусів, підсвічування зміниться на синє, доки не буде досягнута бажана температура. А якщо ви відкриваєте двері, не зосередившись, червоне світло попереджає про те, що хтось наближається ззаду.

Вихід на ринок нового C-HR від Toyota запланований на кінець 2023 року. До запуску заплановано дві прем’єрні версії. Перша називається GR Sport і, відповідно, має більш спортивний вигляд. В оснащення входить 360-градусна камера та головний дисплей.

Друга версія називається Lounge і відрізняється оббивкою сидінь з веганської шкіри, панорамним дахом і аудіосистемою преміум-класу JBL. 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.