Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.07.2023

Прогноз Bosch: паливні елементи будуть використовуватися у вантажівках

Bosch прогнозує, що вантажівки на паливних елементах відіграватимуть важливу роль. За прогнозами компанії, до 2030 року кожен п’ятий новий комерційний автомобіль вагою шість тонн і більше буде оснащений водневою технологією. Наразі компанія розпочала серійне виробництво відповідних приводних систем у Штутгарті-Фойєрбаху та Чунціні (Китай), а в майбутньому компоненти до них вироблятиме також американський завод в Андерсоні.

Першим клієнтом є виробник вантажівок Nikola, який анонсував вантажівку на паливних елементах на кінець року. У 2030 році Bosch хоче досягти обсягу продажів у п’ять мільярдів євро за допомогою водневих технологій. Щоб досягти цього, компанія заявляє, що інвестує майже 2,5 мільярда євро в технологію між 2021 і 2026 роками.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.