Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.03.2023

Програмне забезпечення ZF для автоматизованих автомобілів: CubiX для м’якого гальмування

Компанія ZF представила інтелектуальну мережу для систем шасі автоматизованих транспортних засобів. Програмне забезпечення CubiX призначене для максимально чутливого гальмування, керування та прискорення як сучасних легкових автомобілів з функціями автопілота, так і майбутніх роботизованих авто.

Lotus Eletre

Платформа сумісна з різними виконавчими механізмами, такими як амортизатори, гальма або рульове управління задньої осі, незалежно від виробника або конкретної конструкції. Оновлення програмного забезпечення можливе по повітрю протягом усього терміну експлуатації автомобіля. Зараз технологія святкує свою прем’єру в Lotus Eletre, а інші автомобілі будуть оснащені в поточному році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.