Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Проект “4 moveID”: хто навчить автомобілі спілкуватися між собою?

Німецька автомобільна промисловість працює над створенням єдиних стандартів для обміну даними між автомобілями та їх середовищем. У проекті «GAIA-X 4 moveID», який зараз розпочатий та розрахований на три роки, для цієї мети мають бути розроблені децентралізовані цифрові ідентифікатори транспортних засобів. Вони є передумовою для нових послуг і бізнес-моделей, а також основою для автоматизованого водіння.

Учасниками проекту є компанії Bosch, Denso та Continental, авіаційна та збройна компанія Airbus та різноманітні дослідницькі установи. 4 moveID” є частиною великого проекту GAIA-X зі створення міжгалузевої мережевої інфраструктури даних у Європі. Федеральне міністерство економіки та клімату фінансує “GAIA-X 4 moveID” у розмірі 14 мільйонів євро, таким чином, несе половину вартості проекту.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.