Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Прозорість перевірки та ремонту в автосервісі

Цікава цифрова послуга від Opel в Європі: за допомогою «MyDigitalService» клієнти автомайстерні можуть використовувати свій смартфон для відстеження того, що відбувається з їхнім автомобілем. 

Кожен, хто здає свій автомобіль на перевірку чи ремонт, залежить від чесності та компетентності працівників СТО. Зрештою, те, що відбувається з  автомобілем між передачею на сервіс та отриманням назад, залишається прихованим від більшості клієнтів. Компанія Opel хоче це змінити такий стан речей і запроваджує «MyDigitalService» – послугу, за допомогою якої клієнти автосервісу Opel можуть завжди бути в курсі того, що відбувається з їхнім автомобілем у майстерні.

Можна відмовитися від телефонних дзвінків

Завдяки новій пропозиції клієнт може легко переглянути роботу зі своїм авто у будь-який час. В додаток надходять також сповіщення для робочих етапів: «Прибуття», «Візуальний огляд завершено» або «В роботі». Майстерня також може використати додаток, щоб повідомити клієнта, що автомобіль готовий. Це має забезпечити прозорість незалежно від того, де перебуває клієнт – подібно до відстеження посилки в Інтернеті, наприклад.

Те саме стосується випадків встановлення дефектів в процесі виконання робіт. Спочатку вони документуються механіком за допомогою фото або відео. Потім клієнт отримує персоналізоване посилання через SMS або електронну пошту, яке містить фото або відео та розрахунок вартості. Тепер замовник вирішує, проводити роботу чи ні. Це має бозбавити сторони надокучливих телефонних переговорів і таким чином заощадити час і нерви.

Частина онлайн-сервісу «MyOpel».

MyDigitalService входить до онлайн-сервісу «MyOpel», який також включає однойменний додаток, що безкоштовно доступний для пристроїв Android та Apple у відповідних магазинах. Зараз послуга доступна приблизно в 20 країнах Європи, включаючи Німеччину, Італію та Іспанію, і поступово розширюється. Згідно з даними Opel, кілька тисяч клієнтів уже використовують його, кількість і рівень задоволеності зростають.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.