Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

«Професійний» G-ваген розкрився на мюнхенській виставці IAA Mobility

Виконання Professional Line Exterior, яке з’явиться на європейському ринку в 2022 році, надає G-класу (W463) «особливо яскраву позашляхову індивідуальність». Адже в стандартне оснащення входять решітки на фари для захисту від каменів, передні і задні бризковики, шини Falken Wildpeak і 18-дюймові п’ятиспицеві диски. Програма персоналізації G manufaktur додає ряд темних опцій.

«Мануфактура G» пропонує доплатити за тримач Professional для запаски і багажник Professional, який ставиться на дах і може служити підставою для тенту або намету.

Так, пакет Night робить матово-чорними корпуси дзеркал, логотип-зірку і майданчик під номерний знак. Дах, бампери і розширені колісні арки фарбуються в колір Night Black Magno. Заднє скло тонується. В обробці салону застосовуються чорна шкіра і ясеневий шпон. Альтернативою лінії Professional виступають Exclusive Line Exterior і AMG Line .

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.