Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ПРО КОНДИЦІОНЕР ПОДБАЄ RENAULT!

Традиційно, з початком літа компанія Renault в Україні відкриває сезон привабливих цін на послуги очистки та обслуговування системи кондиціонування. Сервісна акція «Діагностика та обслуговування кондиціонера» триває з 7 червня до 4 липня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault.

Акція «Діагностика та обслуговування кондиціонера» надає можливість з максимальною вигодою виконати обслуговування системи кондиціонування в автомобілях Renault, а також придбати сезонні товари за привабливою ціною.

На роботу кондиціонера великий вплив має зовнішнє середовище, особливо влітку, в період найбільш активної експлуатації. Зниження ефективності теплообміну кондиціонера може бути результатом потрапляння бруду на його випарник. У момент теплообміну поверхня випарника покривається краплями конденсованої вологи, до якої липнуть пилок, пил, пух, комахи та інші види забруднення, що потрапляють в повітряний потік, що проходить через стільники теплообмінника. Вологе середовище стає розсадником розмноження бактерій, цвілі та інших мікроорганізмів. Саме тому необхідно приділяти особливу увагу стану системи кондиціонування в цей період.

Для більшості моделей Renault рекомендує проведення регулярного обслуговування системи кондиціонування повітря за таким планом: заміна салонного фільтра – один раз на рік; очистка кондиціонера – один раз на два роки; дозаправка кондиціонера – кожні чотири роки.

З 7 червня до 4 липня 2021 року всі клієнти офіційного сервісу Renault зможуть:

 • виконати очистку кондиціонера із вигодою до 25% (знижка на очисники – 25%, знижка на роботи – 20%);
 • виконати діагностику кондиціонера із знижкою до 20% на роботи.
 • виконати заправку та ремонт кондиціонера із знижками до 25% на запчастини/матеріали та 10% на роботи із їх встановлення;
 • виконати заміну салонного фільтра із вигодою до 30% (знижка на фільтри салону – до 30%, знижка на роботи – 10%);
 • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ.

Вірно працюючий кондиціонер забезпечує зручність і комфорт для водія і пасажирів, а також подарує виключно приємні враження від поїздки, особливо в теплий період року.

Дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля стане незамінним помічником кожного водія, адже скористатись ним можна самостійно завдяки простому способу використання. А в період Акції його можна придбати за привабливою ціною – 365 грн. з ПДВ.

Для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2015 р. випуску) на постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини та роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не додаються.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Реєстрація в MY RENAULT надає можливість клієнту:

 • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля Клієнта;
 • економити при використанні акційних пропозицій;
 • дізнаватися «з перших вуст» про новини бренду;
 • завжди бути на зв’язку з дилером і представництвом;
 • отримувати необхідні послуги/допомогу в найкоротші терміни;
 • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
 • ефективно планувати події по автомобілю.

 

*Під «знижками» маються на увазі знижки до 25% на деталі та матеріали системи кондиціонування автомобіля від рекомендованої роздрібної ціни, до 30% на фільтри салону, а також знижки на роботи з обслуговування: до 20% на роботи з діагностики та/або очистки системи кондиціонування, до 10% на роботи з заправки, ремонту систем кондиціонування, заміни фільтрів салону, у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна дезінфікуючого аерозолю для салону автомобіля складає 365 грн з ПДВ. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault. Акція діє з 07.06.2021 до 04.07.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій).

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.