Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Підзарядка за 5 хвилин: в Ізраїлі створили нову батарею для електрокарів

Ізраїльська компанія StoreDot створила батарею для електрокарів, яка спроможна зарядитися за п’ять хвилин, про це повідомляє Mashable.

Нові літійіонні акумулятори були розроблені StoreDot і виготовлені компанією Eve Energy в Китаї на стандартних виробничих лініях.

Батареї можуть бути повністю заряджені за п’ять хвилин, але для цього потрібні більш потужні зарядні пристрої, ніж ті, які використовуються .

«Головна перешкода для популяризації електромобілів це вже не вартість, а обмеження дальності поїздки Ви або боїтеся, що застрягнете на шосе, або вам потрібно прочекати 2 години на підзарядний станції П’ятихвилинну зарядку літійіонного акумулятора вважали неможливою. Але ми не випускаємо лабораторний прототип, ми випускаємо інженерні зразки з лінії масового виробництва. Це показує, що це можливо і готове для продажу», – заявив генеральний директор StoreDot Дорон Майерсдорф.

В акумуляторах StoreDot замість графіту, який використовується в традиційних літійіонних батареях, використовуються напівпровідникові наночастинки. У майбутньому компанія хоче залучати кремній, який значно дешевший за графіт. Ці прототипи очікують представити в нинішньому році.

Компанія до 2025 року планує адаптувати батарею для відстані більш ніж 150 км.

На думку експертів, батареї зі швидкісною зарядкою стануть масово доступними на ринку через три роки, а ціна не буде перевищувати ринкову ціну акумуляторів зараз.

Як пише видання, компанія StoreDot тривалий час займається розробкою батарей зі швидкісною зарядкою і застосовує їх в мобільних пристроях, дронах й електросамокатах.

Джерело: www.ukrinform.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.