Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Підзарядка за 5 хвилин: в Ізраїлі створили нову батарею для електрокарів

Ізраїльська компанія StoreDot створила батарею для електрокарів, яка спроможна зарядитися за п’ять хвилин, про це повідомляє Mashable.

Нові літійіонні акумулятори були розроблені StoreDot і виготовлені компанією Eve Energy в Китаї на стандартних виробничих лініях.

Батареї можуть бути повністю заряджені за п’ять хвилин, але для цього потрібні більш потужні зарядні пристрої, ніж ті, які використовуються .

«Головна перешкода для популяризації електромобілів це вже не вартість, а обмеження дальності поїздки Ви або боїтеся, що застрягнете на шосе, або вам потрібно прочекати 2 години на підзарядний станції П’ятихвилинну зарядку літійіонного акумулятора вважали неможливою. Але ми не випускаємо лабораторний прототип, ми випускаємо інженерні зразки з лінії масового виробництва. Це показує, що це можливо і готове для продажу», – заявив генеральний директор StoreDot Дорон Майерсдорф.

В акумуляторах StoreDot замість графіту, який використовується в традиційних літійіонних батареях, використовуються напівпровідникові наночастинки. У майбутньому компанія хоче залучати кремній, який значно дешевший за графіт. Ці прототипи очікують представити в нинішньому році.

Компанія до 2025 року планує адаптувати батарею для відстані більш ніж 150 км.

На думку експертів, батареї зі швидкісною зарядкою стануть масово доступними на ринку через три роки, а ціна не буде перевищувати ринкову ціну акумуляторів зараз.

Як пише видання, компанія StoreDot тривалий час займається розробкою батарей зі швидкісною зарядкою і застосовує їх в мобільних пристроях, дронах й електросамокатах.

Джерело: www.ukrinform.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.