Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 01.10.2022

Радикальний Maserati MC20 для гоночної траси

Якщо звільнити спорткар від усіх законодавчих обмежень, він може стати машиною екстремального водіння. Саме це компанія Maserati зробила з MC20. Під внутрішньою кодовою назвою Project 24 двомісний автомобіль став суперспортивним автомобілем. Випущено лише 62одиниці і вони призначені виключно для отримання задоволення від водіння на гоночному треку.

Відмінне співвідношення потужності до ваги є важливим для екстремально ефективної схеми. Для цього Maserati додав до відомого трилітрового V6 biturbo від MC20 нові турбокомпресори, які збільшують потужність до 740 к.с. Двигун працює в парі з секвентальною шестиступінчастою гоночною КПП з пелюстковими перемикачами. Потужність передається на задні колеса через гоночну муфту та самоблокуючий механічний диференціал підвищеного тертя.

Численні полегшені конструкції зменшили вагу до 1250 кілограмів. Результатом є співвідношення потужності до ваги 1,69 кілограма на кінську силу. Вуглецево-керамічна гоночна гальмівна система від Brembo має спеціальні охолоджуючі канали. В колісних арках встановлені 18-дюймові ковані диски з центральним замком, на які одягнені слікові шини. Повністю регульовані амортизатори та стабілізатори забезпечують оптимальне налаштування шасі для гоночної траси. На борту також є система підйому для коротких піт-стопів.

Зовнішність MC20 також явно радикалізована. За перетворення в крилатого монстра відповідає Maserati Centro Stile. Передня і задня частини абсолютно нового карбонового кузова оснащені регульованими спойлерами, спрямованими на максимальну притискну силу. 

 

На водія чекає гоночне сидіння та шеститочкові ремені безпеки. Опціонально можна замовити каркас безпеки FIA. В обладнанні Project 24 домінують типові атрибути гоночних автомобілів, такі як карбонове кермо, реєстратор даних, регульована коробка педалей, система пожежогасіння, регульована рульова колонка, гоночна ABS і система контролю тяги. Так, система кондиціонування повітря забезпечує здорову робочу температуру для водія, навіть коли на схилах стає жарко.

MC20 Project 24 має не лише запропонувати найкращі показники на трасі, Maserati також розглядає його як найвищий рівень персоналізації Maserati Fuoriserie. Відповідно, 62 покупці можуть конфігурувати свій MC20 майже повністю індивідуально і, таким чином, пристосувати його до своїх власних побажань і потреб.

Покупець Project 24 отримує повний пакет послуг з автомобілем, включаючи тренування на трасі та технічну підтримку. Maserati не надає жодної інформації про ціни. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.