Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Реалізація електромобілів в Німеччині потроїлася за 2020 рік

Продажі електрокарів на ринку Німеччини збільшилися втричі в 2020 році.

Незважаючи на те, що німецький авторинок скоротився на 20% в 2020 році, частка продажів електрокарів стрімко збільшується. Згідно з даними Efahrer.com, лідируючу позицію з продажу серед «екологічно чистих» автомобілів займає німецька марка Volkswagen. Сумарні продажі моделей e-Golf, e-up і ID.3 склали 20,2% від загального обсягу. Другий рядок займає компанія Renault з електрокаром Zoe і часткою ринку в 19,1%. Замикає ТОП-3 Smart, який є дочірнім підприємством Daimler AG з часткою продажів на рівні 11,6%. Tesla виявилася на четвертій позиції з результатом 11,1%.

Найпопулярнішими виявилися електрокари малого класу, їх продажі склали 29,9% від загального обсягу. На частку електричних позашляховиків довелося 19,9% продажів, а реалізація моделей компакт-класу досягла 19,6%.

Президент Федерального управління автомобільного транспорту Німеччини Річард Дамм заявив: «Позитивний досвід користувачів, надійні технології і зростаючий асортимент продукції полегшують перехід на електромобілі».

Згідно з відомостями Федерального управління автомобільного транспорту, в ФРН було реалізовано 394 940 нових автомобілів, що мають електричний привід (акумуляторні, плагін-гібридні і моделі на паливних елементах). Даний показник на 206% більше, ніж за 2019 рік. Найактивніше машини, що працюють від альтернативних джерел енергії, продавалися в землях Шлезвіг-Гольштейн, Берлін і Баден-Вюртемберг.

У 2020 році було зареєстровано 194 163 повністю електричних автомобіля. На частку транспортних засобів з альтернативними силовими установками припадає близько чверті всіх нових реєстрацій автомобілів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.