Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Реалізація електромобілів в Німеччині потроїлася за 2020 рік

Продажі електрокарів на ринку Німеччини збільшилися втричі в 2020 році.

Незважаючи на те, що німецький авторинок скоротився на 20% в 2020 році, частка продажів електрокарів стрімко збільшується. Згідно з даними Efahrer.com, лідируючу позицію з продажу серед «екологічно чистих» автомобілів займає німецька марка Volkswagen. Сумарні продажі моделей e-Golf, e-up і ID.3 склали 20,2% від загального обсягу. Другий рядок займає компанія Renault з електрокаром Zoe і часткою ринку в 19,1%. Замикає ТОП-3 Smart, який є дочірнім підприємством Daimler AG з часткою продажів на рівні 11,6%. Tesla виявилася на четвертій позиції з результатом 11,1%.

Найпопулярнішими виявилися електрокари малого класу, їх продажі склали 29,9% від загального обсягу. На частку електричних позашляховиків довелося 19,9% продажів, а реалізація моделей компакт-класу досягла 19,6%.

Президент Федерального управління автомобільного транспорту Німеччини Річард Дамм заявив: «Позитивний досвід користувачів, надійні технології і зростаючий асортимент продукції полегшують перехід на електромобілі».

Згідно з відомостями Федерального управління автомобільного транспорту, в ФРН було реалізовано 394 940 нових автомобілів, що мають електричний привід (акумуляторні, плагін-гібридні і моделі на паливних елементах). Даний показник на 206% більше, ніж за 2019 рік. Найактивніше машини, що працюють від альтернативних джерел енергії, продавалися в землях Шлезвіг-Гольштейн, Берлін і Баден-Вюртемберг.

У 2020 році було зареєстровано 194 163 повністю електричних автомобіля. На частку транспортних засобів з альтернативними силовими установками припадає близько чверті всіх нових реєстрацій автомобілів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.