Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ринок електромобілів потужно зростає в усьому світі

Китай залишається світовим лідером у виробництві електромобілів. Друге місце залишається за Європою, а в США бум на електромобілі тільки починається.

Кількість електромобілів зростає у всьому світі. На трьох найважливіших світових ринках за перші дев’ять місяців на дорогах з’явилося 6,75 мільйона чисто акумуляторних автомобілів і гібридів – на 65 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Відповідно до «Звіту про електромобільність» Центру автомобільного менеджменту (CAM), кількість виключно електричних транспортних засобів зросла на 78 відсотків до 4,93 мільйона. У випадку з плагін-гібридами зростання було менш значним — 38 відсотків до 1,82 мільйона одиниць.

Китай залишається найбільшим ринком електромобілів, де за перші дев’ять місяців було зареєстровано 4,36 мільйона автомобілів, що вдвічі більше, ніж у попередньому році. Європа посіла друге місце з 1,69 мільйона автомобілів і зростанням на 5,4 відсотка. Ринок США останнім часом був набагато більш динамічним, кількість нових реєстрацій зросла на 146 відсотків до приблизно 700 000 одиниць. З огляду на оголошені державні субсидії та публічно відомі модельні плани виробників, важливість електромобіля буде зростати в майбутньому.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.