Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ринок запчастин: електричний підсилювач гальм TRW для електромобілів

ZF Aftermarket розширює асортимент запчастин для електромобілів. Останнім продуктом став електричний підсилювач гальм від бренду TRW. Ця система є невід’ємною частиною гальмівної системи в автомобілях, які не мають двигуна внутрішнього згоряння або використовують його лише з перервами (плагін-гібриди). Перші застосування підходять для електромобілів Volkswagen ID.3 та ID.4.

Електромобілі та автомобілі з гібридними системами підзарядки ставлять нові виклики перед гальмівною системою: з одного боку, управління гальмами повинно поєднувати ефект двох систем гальмування (рекуперації та звичайного фрикційного гальма). Це повинно відбуватися непомітно для водія і відновлювати якомога більше енергії. З іншого боку, в електрифікованих транспортних засобах перевірений десятиліттями метод підсилення потужності за допомогою вакууму більше не працює, тому для підсилення гальмівної сили потрібне нове джерело енергії.

Таким чином, технологічна компанія ZF розробила електричний підсилювач гальм, який відповідає цим вимогам і забезпечує комфорт та функції допомоги водієві. Крім того, система може підтримувати функції високоавтоматизованого та автономного водіння.

Підходить для всіх класів автомобілів

Електричний підсилювач гальм не тільки усуває необхідність у вакуумному насосі та шлангах, що йдуть з ним, але й займає дуже мало місця для встановлення. Крім того, він гарантує більш швидке нарощування гальмівного тиску, ніж вакуумний підсилювач, що забезпечує коротший гальмівний шлях в екстрених ситуаціях.

Електричний підсилювач може використовуватися в різних класах транспортних засобів. Наразі система використовується як оригінальне обладнання в декількох моделях, що базуються на модульній платформі Volkswagen (MEB). Асортимент охоплює моделі від ID.3 та ID.4 до ID.Buzz MPV.

Під брендом TRW компанія ZF Aftermarket тепер пропонує електричний підсилювач гальм для незалежного ринку запасних частин. З трьома номерами деталей він підходить для наступних моделей: VW ID.3, ID.4, ID.5, AUDI Q4 e-tron, Skoda Enyak і Cupra Born. ZF Aftermarket планує постійно розширювати свій асортимент запасних частин.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.